11.října 2020

Aktuálně: Mimořádná opatření vzhledem k nařízení vlády

Kompletní síť čerpacích stanic Benzina je v provozu včetně obchodů s širokým sortimentem doplňkového prodeje, balených potravin, léků či hygienických potřeb. Vzhledem k aktuálním nařízením Vlády České republiky je od 14. října 2020 možné zakoupit si produkty z nabídky rychlého občerstvení Stop Cafe pouze s sebou. V časovém období od 20:00 do 06:00 je pak prodej občerstvení pozastaven. Omezení se netýká prodeje kávy.
​​Současně prosíme zákazníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování aktuální situace. Při čerpání pohonných hmot doporučujeme využít jednorázové hygienické rukavice. V případě nutnosti navštívit prodejnu je nezbytné vstupovat s ochranou nosu a úst, vstupovat jednotlivě a udržovat rozestupy minimálně dva metry. Na čerpací stanici by se zákazníci měli zdržovat co nejméně. Vstup do relaxačních zón a v pobyt v nich je zakázán. 

Zákazníci by měli preferovat platební karty. Vůbec nejbezpečnější způsob platby představuje naše aplikace „Benzina aplikace“, která umožňuje provést platbu bez nutnosti vstupovat do budovy čerpací stanice prostřednictvím mobilního telefonu přímo u tankovacího stojanu nově nyní včetně možnosti platby Tankartou Easy. 

Vzhledem k současné mimořádné situaci žádáme zákazníky, aby v případě používání našich mycích linek využívali v co nejvyšší míře mobilní aplikaci Mycí Digi Linka, kde nyní zaplatí za první mytí jen 49 Kč. 

Děkujeme za pochopení a ohleduplnost!