O nás

Společně na cestě vpřed

Se silným partnerem je cesta k cíli vždy mnohem příjemnější

Jsme součástí mezinárodní skupiny ORLEN

Patříme do skupiny ORLEN Unipetrol, která je součástí nadnárodní skupiny ORLEN, která působí ve více než 110 zemích světa a provozuje více než tři tisíce čerpacích stanic v sedmi zemích střední a východní Evropy: v Česku, Polsku, Německu, Maďarsku, Litvě, Rakousku a na Slovensku. Provozujeme největší síť čerpacích stanic v České republice, což z nás činí leadra českého maloobchodního trhu pohonných hmot.

O síti čerpacích stanic ORLEN 

V České republice provozujeme bezmála 440 čerpacích stanic a náš tržní podíl je 23 %. Působíme i na Slovensku, kde provozujeme 90 čerpacích stanic a také v Maďarsku, kde obsluhujeme téměř 80 čerpacích stanic.

Ekologie a kvalita

Důležité rozhodnutí o zodpovědném podnikání s co nejmenším dopadem na životní prostředí jsme přijali již v roce 1994. Tehdy naše síť zahrnovala 280 čerpacích stanic, které však byly zastaralé a ekologicky nevyhovující. 

Jsme zodpovědní. Jak vůči společnosti, tak vůči životnímu prostředí

Poskytování energie pro váš pohyb s minimálním dopadem na planetu. Tak vidíme budoucnost.

Věříme, že tohoto cíle lze dosáhnout jen zodpovědným přístupem nad rámec legislativních požadavků, které vnímáme jako minimální standard v našem oboru.

Celá zpráva Certifikát IMS Responsible care

IDEA - zadávání nápadů

Naše společnost je součástí skupiny ORLEN Unipetrol. Skupina ORLEN nabízí všem klientům, dodavatelům, institucím, ale také obyvatelům okolních měst a obcí možnost vložit nápad na zlepšení fungování skupiny ORLEN Unipetrol. Vaše podněty budou posouzeny kompetentní osobou a o každém dalším kroku směrem k realizaci Vás budeme informovat. Autoři a autorky nejpřínosnějších nápadů získají věcné dárky. 


Váš nápad můžete zadat ZDE.

Vedení čerpacích stanic ORLEN 

Mariusz Skrzydelski

Mezinárodní ředitel maloobchodní sítě

Vladimír Dočekal

Ředitel sítě čerpacích stanic ORLEN pro ČR