ORLEN APLIKACE

TANKARTA Business v aplikaci

Všechny výhody TANKARTY Business a pohodlí mobilních plateb

Jak používat TANKARTU Business v aplikaci? 

Odpovídáme na vaše dotazy

Můžu platbou přes TANKARTu Business sbírat body? 

Ano, za každou platbu pomocí TANKARTY Business získáte body v přepočtu 3 Kč = 1 bod. 

Platí nějaké omezení v počtu bodů, které můžu za transakci získat? 

Ano, při platbě TANKARTOU Business a Benefit získáte body maximálně za 3000 Kč, tedy 1000 bodů. 

Můžu body uplatnit na všechny druhy odměn?

V případě, že váš zaměstnavatel v Zákaznickém portálu povolil platbu TANKARTOU za všechny typy produktů, můžete si odměnu vybrat v rámci jedné transakce společně s platbou. V případě, že toto váš zaměstnavatel nepovolil, musíte pro uplatnění bodů provést separátní transakci. Nejprve tedy zaplaťte za palivo a až následně zadejte druhou transakci, ve které uplatníte odměnu. 

Můžu si do aplikace přidat kromě TANKARTY Business i jiné platební metody? 

Ano, v aplikaci můžete spolu s TANKARTOU Business mít připojenou bankovní kartu a TANKARTU Easy, pokud jste jejím držitelem. Koníci za transakce všemi platebními metodami se vám budou na účtu sčítat.

Jak postupovat v případě zapomenutého hesla? 

Na domovské obrazovce klikněte na "Zapomněl jsem heslo". Na e-mail vám pak bude zaslaný odkaz, na kterém si heslo změníte na nové. 

Jak postupovat v případě zapomenutého bezpečnostního kódu? 

Obnova zapomenutého bezpečnostního kódu není z bezpečnostních důvodů možná. V případě zapomenutí kódu je potřeba přes kliknutí na „Zapomenutý bezpečnostní kód“ smazat celý obsah aplikace. Pokud jste byli registrovanými uživateli aplikace, tedy při jejím využívání jste se již registrovali anebo „připojili účet“ ze zákaznického portálu, všechna vaše data budou obnovena. Pokud jste aplikaci využívali jako anonymní uživatel (bez registrace), o data nenávratně přijdete.

Kde všude můžete platit ORLEN aplikací?