7.prosince 2022

ORLEN Benzina je hlavním partnerem skiareálu Špindlerův Mlýn. Na Medvědíně si lyžaři mohou dát fair trade kávu či speciality z nabídky Stop Cafe.

ORLEN Benzina, která je se svými 430 stanicemi největší sítí čerpacích stanic v Česku, se stala hlavním partnerem skiareálu Špindlerův Mlýn a podporovatelem lyžařské akce ORLEN Špindl Ski Opening 2022/2023. Sedačková lanovka z Horních Míseček na Medvědín bude přejmenována na ORLEN line a sjezdovky ponesou název pohonných hmot Efecta a Verva. Na vrcholu Medvědína bude otevřeno bistro s občerstvením Stop Cafe.

„Podporujeme řadu vrcholných sportovní akcí. Část z nich má i přesah do masového sportování. A to je i případ našich partnerských aktivit během zimy. Dosud jsme podporovali zejména běžkaře, nyní k tomu přidáváme i sjezdové lyžování. Stali jsme se hlavním partnerem jednoho z největších lyžařských středisek v Česku. Svou přítomností budeme podporovat další rozvoj a prosperitu tohoto nádherného areálu, který slouží návštěvníkům nejen z Česka, ale z mnoha dalších zemí,“ řekla Anna Ziobroń, ředitelka sponzoringu skupiny ORLEN Unipetrol.

Návštěvníci skiareálu mají možnost nechat se vyvézt z Horních Míseček na Medvědín sedačkovou lanovkou s novým názvem ORLEN line. U její vrcholové stanice bylo v prostorách restaurace zřízeno bistro Stop Cafe, známé svými kvalitními produkty z čerpacích stanic ORLEN Benzina. Návštěvníci v tomto bistru mohou dočerpat energii výběrovou fair trade kávou či specialitami ze široké nabídky občerstvení Stop Cafe. Pro sjezd z Medvědína mají lyžaři na výběr ze sjezdovek Efecta Turistická nebo Verva Červená, jejichž názvy odkazují na aditivované a prémiové pohonné hmoty, které ORLEN Benzina nabízí zákazníkům ve své síti. Podpora areálu ze strany ORLEN Benzina zahrnuje také dodávky pohonných hmot pro provoz sněžných roleb v celém skiareálu.

Nová zimní sezóna ve Špindlerově Mlýně začíná již 10. prosince 2022 a všichni zájemci z řad široké veřejnosti jsou i jménem ORLEN Benzina srdečně zváni na zahájení sezóny ORLEN Špindl SkiOpening 2022/2023. Slavnostní zahájení odstartuje v 10:00 a celý den si návštěvníci budou moci užít bohatý doprovodný program.

ORLEN Benzina je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, jež patří do nadnárodního skupiny ORLEN, a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Kromě paliv Efecta s čistícím účinkem nabízí ORLEN Benzina také prémiová paliva Verva a široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu Stop Cafe. ORLEN Benzina vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a zákazníkům nabízí dvě mobilní aplikace – věrnostní aplikaci ORLEN Benzina a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka. Celkem ORLEN Benzina v Česku provozuje 430 čerpacích stanic a má tržní podíl 23 %. Důvěru spotřebitelů potvrzuje i fakt, že ORLEN Benzina již pětkrát získala titul Nejdůvěryhodnější značka v České republice. V roce 2019 vstoupila na Slovensko. V současnosti má ORLEN Benzina ve své síti na Slovensku již 49 stanic a je jedním z nejrychleji rostoucích řetězců na tamním trhu.

Kontakt pro média:
Pavel Kaidl, telefon: +420 736 502 520, email: pavel.kaidl@orlenunipetrol.cz