13.prosince 2023

ORLEN: Vánoční nákupy na poslední chvíli

Největší síť čerpacích stanic v České republice ORLEN, patřící do skupiny ORLEN Unipetrol, připravila pro své zákazníky tradiční vánoční nabídku, díky které lze vyřešit nákup dárků v předstihu i na poslední chvíli během Štědrého dne. Nabídka zahrnuje širokou škálu produktů pod privátní značkou Stop Cafe, předplacené palivové Tankarty, ale i široký sortiment vín, bonboniér, mobilního příslušenství nebo předmětů pro motoristy.

Čerpací stanice ORLEN již dávno nejsou jen místem pro doplnění pohonných hmot. Na dálnicích a hlavních silničních tazích, ve městech i v malých obcích slouží jako místa k odpočinku, pro pracovní i osobní schůzky a nákup doplňkového zboží včetně občerstvení, drogerie a léků. Důležitá je skutečnost, že vzhledem k provozní době čerpacích stanic ORLEN, lze  nakoupit vánoční dárky i v posledních dnech před Štědrým dnem.

"Jsme si vědomi, že vánoční nákupy mohou být náročné a stresující, a proto jsme přichystali seznam produktů, které jsou dostupné i těsně před svátky, včetně Štědrého dne, na našich čerpacích stanicích a můžete jimi potěšit své blízké," upozorňuje Vladimír Dočekal, ředitel sítě čerpacích stanic ORLEN a dodává: "Pro motoristy a všechny naše zákazníky máme připravenou širokou nabídku trvanlivých produktů, včetně těch pod našimi privátními značkami Stop Cafe a Verva. Tato nabídka zahrnuje nápoje, sladké a slané pochutiny a různá dárková balení, a celkem pod těmito privátními značkami ORLEN nabízí více než 50 produktů."

ORLEN disponuje širokou nabídkou trvanlivých produktů, které mohou být nakoupeny jako vánoční dárky. Nabídka zahrnuje:
  • Produkty privátní značky Stop Cafe: pralinky, káva a různé tyčinky (káva Stop cafe - fair-trade káva speciálně umíchaná podle tajného receptu v Belgii), jako pozornost potěší obdarovaného i bonboniéra s privátním brandem Stop Cafe, ale i od známých značek Lindt, Milka nebo Orion
  • Tankarty: dárkové karty s hodnotou od 500 do 5 000 Kč, které lze použít v síti ORLEN na nákup palivového sortimentu
  • Termohrnek Stop Cafe: stylový hrnek na kávu nebo čaj
  • Sortiment dárků od společnosti ALBI
  • Sortiment vín: široký výběr moravských vín od vinařství Šlechtitelská stanice Velké Pavlovice a P.P.S. Velký Strachotín
  • Mobilní příslušenství: powerbanky, sluchátka, držáky na mobilní telefony a další
  • Předměty pro motoristy: autokosmetika 
  • SAZKA losy: s možností výhry až 100 milionů Kč
  • Alkalické a dobíjecí baterie: nabídka alkalických a dobíjecích baterií, které mohou přijít vhod zejména pro ty, kteří hledají baterie na poslední chvíli.
ORLEN nabízí na čerpacích stanicích v Česku prvotřídní pohonné hmoty Efecta s čisticím účinkem na motorovou soustavu a prémiová paliva Verva, která mají vedle tohoto účinku maximálně vylepšeny výkonnostní parametry. Součástí nabídky je i široký sortiment doplňkového prodeje, služeb a občerstvení po značkou Stop Cafe. ORLEN vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS a zákazníkům nabízí dvě mobilní aplikace – věrnostní aplikaci ORLEN a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka.

Síť čerpacích stanic ORLEN patří do skupiny ORLEN Unipetrol, která je vlastněna mezinárodní skupinou ORLEN. Ta provozuje více než tři tisíce čerpacích stanic v šesti zemích – i v Polsku, Česku, Německu, Litvě, v Maďarsku a na Slovensku. Nedávno oznámila záměr převzít 266 čerpacích stanic značky Turmöl v Rakousku.
ORLEN je součástí skupiny ORLEN Unipetrol, jež patří do nadnárodního skupiny ORLEN, a provozuje nejrozsáhlejší síť čerpacích stanic v České republice. Kromě paliv Efecta s čistícím účinkem nabízí ORLEN také prémiová paliva Verva, která mají vedle čistících účinků maximálně vylepšeny výkonnostní parametry. V síti ORLEN jsou dostupné i alternativní pohony zkapalněný ropný plyn (LPG) a stlačený zemní plyn (CNG). ORLEN také disponuje nejširší sítí elektrodobíjecích stojanů. Na pražském Barrandově a v Litvínově provozuje veřejné plnicí vodíkové stanice. ORLEN také nabízí široký sortiment občerstvení v gastronomickém konceptu Stop Cafe a vydává i vlastní tankovací karty EASY a BUSINESS. Zákazníkům rovněž nabízí dvě mobilní aplikace – věrnostní aplikaci ORLEN a aplikaci pro péči o vůz Mycí digi linka. Celkem ORLEN v Česku provozuje 434 čerpacích stanic a má tržní podíl 25,7 %. Důvěru spotřebitelů potvrzuje i fakt, že ORLEN již šestkrát získala titul Nejdůvěryhodnější značka v České republice.

Kontakt:
Lada Gadas, +420 705 839 909, e-mail: lada.gadas@orlenunipetrol.cz